shape

Beylikdüzü Klima Servisi

Beylikdüzü klima servisi hizmetimiz, en beklenmedik anlarda karşılaştığınız klima arızaları için etkili sonuçlar sunar. Yaz veya kış aylarında iç mekanların vazgeçilmezi olan klimalar, bazı durumlarda bozulabilir. Bozulmasının yanı sıra etkili performansını tam anlamıyla sürdüremeyebilir. Bu noktada klima bakım ve tamir servis sağlayıcıları devreye girer.
Beylikdüzü’nde yer alan firmamız, klimanızın kısa sürede etkili bir şekilde çalışması için harekete geçer. Ayrıca birçok açıdan sağladığımız avantajlar sayesinde klima servis hizmetlerimiz öne çıkar. Hem ekonomik hem de çevresel açıdan size kazanç sağlıyoruz. Klimanızın düzgün çalışmaması durumunda, hızlı ve etkin bir çözüm bulmak için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Klima Arıza Kodları

Klima cihazlarınızın yaşadığı sorunları daha iyi anlamak ve çözüm üretmek için arıza kodlarını bilmek gerekir. Her klima markası ve modeli kendi hata kodlarına sahiptir. Ancak genelde bu kodlar cihazın belirli bir sorunla karşı karşıya olduğunu belirtir. Klimalarda yaygın olarak görülen kodlar kısaca şunlardır:

 • E1 kodu, bir soğutucu veya ısı pompasında düşük basınçlı bir hata olduğunu gösterir. Basınç seviyeleri   dikkatlice izlenmelidir. Çünkü bu, soğutucunun aşırı ısınmasına neden olabilir.
 • E2, genellikle bir ısı pompasında veya soğutucuda yüksek basınçlı bir hata olduğunu gösterir. Zira cihazın aşırı soğumasına neden olabilir.
 • E3 kodu genellikle bir kompresör aşırı ısınma hatası olduğunu gösterir. Bu durum, cihazın aşırı yüklenmesine ve sonunda arızalanmasına neden olabilir.
 • E4 hata kodu, soğutucunun veya ısı pompasının anormal sıcaklık okumaları aldığını gösterir. Genellikle bir termostatın arızalandığının göstergesidir.
 • Hava filtresinin tıkalı olduğunu gösteren E5 kodudur. Cihazın etkin bir şekilde soğutmasını veya ısıtmasını önleyebilir.
 • E6, çoğunlukla bir fan motoru hatasını gösterir. Cihazın soğutma veya ısıtma kabiliyetini önemli ölçüde azaltabilir.
 • Sıcaklık sensörü hatası E7 koduyla ilişkili olabilir.

Bir klima arızası, işlevselliğini ve performansını önemli ölçüde etkileyebilir. Arıza kodlarını doğru bir şekilde tanımlayabilmek ve hızlı bir şekilde çözüm bulabilmek, olası hasarları önlemek ve enerji verimliliğini artırmak için önemlidir. Beylikdüzü klima servisi ekibi olarak, tüm arıza kodlarının anlaşılmasına ve çözülmesine yardımcı olabiliriz. Klimanızın en iyi performansı sağlamasını istiyorsanız, her zaman hizmetinizde olduğumuzu belirtmek isteriz.

 Klima Bakımı Hangi Aralıklarla Yapılmalı?

Beylikdüzü klima bakım servisi size en doğru ve etkili klima bakım çözümlerini sunar. Klimanızın işleyişini ve performansını etkileyen faktörlerden biri bakım işlemidir ve düzenli olarak yapılmalıdır. Genel olarak, klimanın bakımı yılda en az bir, tercihen iki kez yapılmalıdır. Ev ve iş yerlerinde yoğun kullanılan klimaların ise daha sık bakıma ihtiyaçları olabilir.
İdeal olanı, yaz sezonu başlamadan önce ve sonunda bakım yapılmasıdır. Ancak yoğun kullanım durumunda her 3 ayda bir bakım yaptırmak daha uygundur. Klima bakımı yaptığınızda birçok açıdan olumlu etkiler gözlemleyebilirsiniz. Zira klima bakımları size ve konfor alanlarınıza şu avantajları sunar:

 • Klimanın düzenli olarak bakımının yapılması, daha yüksek bir enerji verimliliği sağlar. Tıkanmış filtreler ve hava kanalları, klimanın daha çok enerji harcamasına ve soğutma kapasitesinin düşmesine neden olabilir. Bakım sırasında, bu parçalar temizlenir ve klima tekrar en yüksek verimlilikle çalışabilir.
 • Düzenli bakım, klimanın yaşam süresini uzatır. Klimanın parçalarının düzgün çalıştığından ve aşırı yıpranmadığından emin olmak, cihazın daha uzun süreli kullanılabilmesine olanak sağlar.
 • Klima, iç mekandaki hava kalitesini doğrudan etkiler. Tıkanmış veya kirli bir filtre, toz ve alerjenlerin iç mekâna girmesine ve hava kalitesinin düşmesine neden olabilir. Düzenli bakım, filtrelerin temizlenmesini ve daha sağlıklı bir hava kalitesinin korunmasını sağlar.
 • Düzenli bakım, potansiyel problemlerin erken tespit edilmesini ve daha büyük ve maliyetli arızaların önlenmesini sağlar. Ayrıca, enerji verimliliğini artırarak enerji faturalarınızı düşürür.

Son olarak ve belki de en önemlisi, bir klimanın düzenli bakımı konforunuzu artırır. Klimanın düzgün çalışması, iç mekanınızı istediğiniz sıcaklıkta tutar. Böylece sıcak yaz günlerinde veya soğuk kış günlerinde rahat etmenizi sağlar. Beylikdüzü klima bakımı hizmetleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Beylikdüzü Klima Servisi Firmaları

Beylikdüzü klima servisi firmaları geniş yelpazede olan kapsamlı hizmetler sunar.  Çünkü, periyodik bakım, temizlik, yedek parça desteği ve montaj hizmetlerini de sağlamaktayız. Yani bizimle iletişime geçtiğinizde tüm klima ihtiyaçlarınız için tek adres olmaktayız. Beylikdüzü bölgesine hizmet sunan firmamız ile şu avantajları sunmaktayız:

 • Profesyonel teknisyenlerimizle potansiyel sorunları erken tespit ederek daha büyük sorunların önüne geçeriz.
 • Beylikdüzü'nde konumlanmış geniş hizmet ağımız sayesinde size en hızlı ve en verimli hizmeti sunmaktayız.
 • Erken tespit ve çözüm, olası pahalı onarımları ve yedek parça ihtiyaçlarını azaltmış oluruz.
 • Klima servisi olarak, iş güvenliği en önemli önceliğimizdir. İster evinizde ister iş yerinizde olsun, hizmetlerimiz sırasında her zaman güvenliği sağlamaktayız.
 • İşlerimizi özveri ve titizlikle yapmaktayız ve yaptığımız tüm işlemler için garanti veriyoruz.

Dolayısıyla klima servisi hizmetlerimiz size sadece bir tamir ya da bakım hizmeti sağlamakla kalmaz. Aynı zamanda tasarruf sağlar, güvenli bir ortam sunar ve zaman kazandırır. Günlük yaşamınızda önemli bir rolü olan konfor alanlarınızı bizimle daha üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Size en yakın klima servisi hizmetleri veren bir firma olarak bir telefon uzağınızdayız.

Klima Tamiri Fiyatları Ne Kadar?

Beylikdüzü klima servisi firmamızın sunduğu klima tamir fiyatları birçok nedenden dolayı farklıdır. Dolayısıyla bu fiyatlar hakkında net bir bilgi sunmak zordur. Çünkü tamir gerektiren problem, gereken yedek parçalar, klima modeli devreye girer. Hatta hizmetin gerektirdiği zaman gibi unsurlar da bir etken olarak karşımıza çıkmaktadır.
Ek olarak, Beylikdüzü klima servisi firmamızın periyodik bakım hizmetlerini düşünmeyi de tavsiye ederiz. Çünkü, bu hizmetlerimiz arızaların önlenmesine yardımcı olur. Böylece uzun vadede sizin daha az tamir maliyetiyle karşılaşmanızı sağlar. Eğer tamir gerektiren arızalar varsa bu sorunları uygun maliyetlerde etkili bir şekilde giderebiliriz. Uygun fiyatlar hakkında net bir bilgi için bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Beylikdüzü Klima Servisi Hizmetimiz

Beylikdüzü klima servisi hizmetimiz ile klima bakım, tamir ve onarım gibi durumlarda yanınızdayız. Klima değişimi veya montajı gibi süreçlerde de hizmet sunuyoruz. Bu hizmetlerimiz hem işlevsel hem de konforlu yaşam alanlarını yaratmanıza yardımcı olur. Yaz ve kış mevsiminde sıklıkla ihtiyaç duyulan klimaların, her sorununu çözmek gerekir.
Dolayısıyla her marka ve model için gerekli ekipmanlara sahip olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Biz, bu hizmetleri sunarken rekabetçi ve uygun fiyat politikamızdan da ödün vermiyoruz. Dolayısıyla en uygun fiyatlarda klima bakım, tamir ve onarım gibi hizmetleri alabilirsiniz. Beylikdüzü klima tamircisi olarak her sorununun üstesinden geleceğimizin garantisini veriyoruz.


Beylikdüzü Klima Servisi 0539 295 63 87