shape


Başakşehir Klima Servisi

Başakşehir klima servisi, uzman ekip ve gelişmiş teknolojik ekipmanlarla klima tamir, bakım ve onarım hizmetlerini içermektedir. Yaz ve kış aylarında kullanımı yaygın olan klima sistemleri, bazı zamanlarda bozulabilir. Bozulmasa bile bakım zamanı geldiğinde performansını tam olarak gösteremeyebilir. Bu durumlarda uzman ekiplerin sunduğu klima servisi hizmetlerinden faydalanmak gerekir.

Başakşehir klima servisi, bu sektörde lider firmalardan biri olarak sunduğumuz hizmetlerden oluşur. Hizmetlerimiz, klimanızın arızasına, fonksiyon biçimine ve benzer faktörlere göre değişkenlik gösterir. Aynı zamanda kurulum ve montaj gereksinimleri olduğunda da klima servis hizmetlerimiz devreye girmektedir. Başakşehir’de hizmet veren firmamız, bu konuda en etkili çözümleriyle klimanızı en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı olur.


Klima Kart Arızası Nasıl Anlaşılır?

Başakşehir klima servisi hizmetimiz, yaygın olarak yaşanan sorunlardan olan klima kart arızasında etkili çözümler sunar. Klimalar uzun süre kullanıldığında veya bakım gereksinimleri giderilmediğinde birçok sorunla karşılaşmak mümkündür. Bu sorunlardan biri de klimaların kartlarının arızalanmasıdır. Bu arızalanma bazı anormalliklerle kendini göstermektedir. Genel olarak klima kart arızası şu durumlar ortaya çıktığında anlaşılabilir:
 • Klimanın birden açılıp kapanması,
 • Klimadaki ani sıcaklık değişimleri,
 • Kumandayla açılmaya çalışıldığında klimanın kumandayı algılayamaması,
 • Klimanın hiçbir şekilde çalışmaması,
 • Klimanın anormal bir şekilde sürekli çalışması,
 • Klimanın otomatik kapatmaya yanıt vermemesi,
 • Kumandadan ayarlanan sıcaklığa klimanın tepki vermemesi.
  • Bu tip durumlar klima kartının arızalandığının genel işaretlerindendir. Bu arızalardan en az birini gözlemliyorsanız klima kartınız arızalanmış olabilir ve teknisyene ihtiyacınız vardır. Başakşehir klima tamircisi ekibimiz, bu arızayı en kısa sürede gidermektedir. Zira, profesyonellerden oluşan servis ekibimiz gerekli bilgilere sahiptir. Eğer klimanızda bu arızalanmaları gözlemliyor ve gideremiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.


   Klima Bakımı Hangi Aralıklarla Yapılmalı?

   İç ve dış üniteden oluşan klima sistemlerinin bakımı bu parçalara ve kullanım şartlarına göre değişmektedir. Genelde klimanın iç ve dış ünitelerinin bakımını yılda 1 kez yaptırmak en iyisidir. Ancak hem yazın hem de kışın klimalar aktif bir şekilde kullanılıyorsa bu bakımların yılda iki kez yapılması gerekir. Bunun için mevsim geçişlerinde, yani bahar aylarında bakım yaptırmak en doğrusudur.

   Ancak haftalık olarak, özellikle de evlerde küçük çaplı yapılabilir. Bu işlemde genel filtre temizliği hava giriş ızgaralarının temizliği yapılabilir. Bu işlemlerde ıslak bez kullanılmaması gerekir. Bununla birlikte yıllık bakımların da yapılması kapsamlı bir temizlik sürecini gerektirir. Kapsamlı temizlikler, diğer temizliğe göre çok daha farklıdır ve teknik işlemler devreye girer.

   Kapsamlı temizleme ve bakımı işlemi profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Başakşehir klima servisi bu noktada devreye girer ve klimanızın bakımını detaylı bir şekilde yapar. Klimanızın genel işleyişini üst seviyeye çıkarmak ve arızalanmasını önlemek için bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Başakşehir’de klima servisi hizmeti sunan firmamız, size bu konuda etkili ve profesyonel çözümlerini sunar.

   Başakşehir Klima Servisi Firmaları

   Başakşehir klima servisi firmaları, klima tamir, onarım, bakım ve montaj gibi profesyonellik gerektiren işlemleri üstlenir. Klima, bakımı, temizliği ve kurulumu hassas sisteme sahiptir. Bu nedenle ev veya iş yerlerinde amatörce bakım veya tamir yapmak dönüşü olmayan sorunlara neden olabilir. Dolayısıyla profesyonel kişilere başvurarak bu sorunları önlemek ve klimayı en iyi şekilde kullanmak gerekir.

   Başakşehir’de alanında uzmanlardan oluşan deneyimli profesyonel ekibimizle klima servisi hizmeti sunmaktayız. Klima arızaları can sıkıcı bir duruma neden olduğu için en kısa sürede giderilmesi gerekmektedir. Ancak bunun için alanında profesyonel, güvenilir ve hızlı bir ekip arayışında olmanız muhtemeldir. Firmamız, klimaların arıza sorunlarını çözme, düzenli bakımı ve kurulumu gibi birçok işlemi en iyi şekilde gerçekleştirmektedir.

   Başakşehir klima servisi firmamızın misyonu güvenilir ve usulüne uygun hizmetler sunmaktır. Bunun için son teknolojik ekipman ve profesyonel kadro ile çalışmaktayız. Kapsamlı ve profesyonel hizmetlerimizle klimanızın en yüksek performansla çalışmasını sağlayabilirsiniz. Dolayısıyla klimanızın işlevinde herhangi bir problem varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız haftanın her günü ve her saati hizmetini sürdürmektedir.

   Klima Tamiri Fiyatları Ne Kadar?

   Klima tamiri fiyatları birçok faktöre bağlı olarak farklılık göstermektedir. Klimanın markası ve modeli, onarım fiyatlarını belirleyen en önemli faktörlerden biridir. Özellikle yüksek kalite ve yüksek performanslı modellerin parçaları ve onarım maliyetleri daha yüksek olabilir. Diğer önemli faktörler ise şunlardır:
   • Basit bir sorun, hızlı ve uygun maliyetli bir onarım gerektirebilir. Ancak, daha karmaşık bir arıza, daha uzun süreli bir onarım ve daha fazla parça gerektirecektir. Bu da maliyeti artıran faktörlerden biri olarak kabul edilmektedir.
   • Eğer klimanızın belirli bir parçasının değiştirilmesi gerekiyorsa onarım maliyeti farklı bir değerde olabilir.
   • Klimanın markası ve modeli, fiyatı etkiler.
   • Klima bakımının düzenli yapılması durumunda bu maliyetler daha da aza iner.
    • Size en yakın klima servisi olarak tamir hizmetlerimizi en uygun fiyatlarda belirleyerek sunmaktayız. Klima tamiri hizmetlerimizdeki ana odak noktamız, üst düzey kaliteyi mümkün olan en uygun fiyatlarla sunmaktır. Her durumda, size önceden bir fiyat teklifi sunarak bütçeniz ve beklentilerinizi hesaba katarız. Böylece en uygun hizmeti sağlayacağımızı garanti ederiz. Başakşehir’de yaşıyor ve uygun fiyatta klima tamir hizmeti almak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.


     Başakşehir klima servisi hizmetimiz

     Başakşehir klima servisi hizmetimiz size özel olarak sunulmaktadır. Ev veya iş yerlerinizde konforunuzu sağlamak için sunduğumuz kapsamlı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Klima sistemlerinde birçok hizmeti ayrı olarak sağlıyoruz. Bu hizmetler özel olarak şunları kapsamaktadır:
     • Yeni bir klima almanız durumunda montaj hizmetini sunuyoruz. Her marka ve model hakkında uzman olan ekibimiz kısa sürede klimanızı monte eder ve kullanıma hazır hale getirir.
     • Klima için sunduğumuz diğer hizmet ise klima bakımıdır. Düzenli olarak bakım yaptırmanız klimanızın ömrünü uzatacaktır.
     • Her türlü klima arızalanması ve sorunlarında klima onarım hizmetlerimiz devreye girer. Cihazı en kısa sürede etkili bir şekilde çalıştırmak için deneyimli ekibimiz uygun çözümler sunar.
     • Klimanın birden arızalanması durumunda ise acil servis hizmetimizi sunarız. Bu hizmetimiz, en kısa süre içinde klimada yaşanan sorunların giderilmesini amaçlar.
      • Başakşehir klima bakımı ve onarımı servisimiz kısacası klima ile ilgili her durumda yanınızdadır. Size özel olarak sunduğumuz avantajlarla klimanızı en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve pratik /çözümlü sonuçlar için firmamızı tercih edebilirsiniz. 7/24 klima bakım ve onarım hizmeti sunan firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz. Daha büyük bir klima sistemi daha fazla iş gücü, zaman ve malzeme gerektirebilir. Bu da maliyeti artırabilir. Coğrafi konum da fiyatları etkileyebilir. Bölgesel rekabet farklı bölgelerdeki fiyatların değişmesine neden olabilir.


       Başakşehir Klima Servisi 0539 295 63 87