<
shape

Güngören Klima Servisi ,Bakımı , Klima Montajı, Demontaj, Klima Bakımı


Klimaciyiz.com klima servisinin kazanmış olduğu yılların deneyimi ile Güngören halkının beğenisine sunulan Güngören Klima Servisi, her türlü bakım – onarım, keşif ve montaj işlerinin layığıyla yerine getirmektedir. Servis hatlarını arayıp her türlü konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. Veya montaj, bakım, onarım, keşif aşamalarından herhangi biri için talepte bulunabilirsiniz. Evlerin vazgeçilmezi olan bu muhteşem elektronik cihazlar sıcak havalarda serinlemenizi sağladıkları gibi soğuk havalarda da ısınmanıza destek olur.

Doğru kullanıldığı ve tabi ki doğru keşiften sonra yine doğru şekilde montajı yapıldığı sürece hem elektrik tasarrufuna katkı sağlarlar hem de gayet çevrecidirler. Keşif ve montaj aşamalarının doğru olması hususunun aslında tam olarak ne demek olduğunu Klimaciyiz.com size en ince ayrıntılarına kadar anlatabilmektedir. Klima satış mağazalarına uğradığınız zaman siz daha keyfinize ve ihtiyacınıza göre bir klima beğenmeden kuracağınız eve keşif ekibi gönderir. Bu da demek oluyor ki siz daha karar bile vermeden tüm sorumluluğu klima servisleri üstleniyor.

Deneyimi olmayan, yetkili sertifikalardan mahrum servis firmalarının yapacağı keşif, kurulum, bakım ve onarım aşamaları başınızı ağrıtabilir hatta hiç hesapta olmayan maddi masraflara yol açabilir. Bu sebeple Güngören’de bulunan klima sahiplerine destek olmak amacıyla, her türlü yetki sertifikasına sahip ve ayrıca profesyonel teknikerlerle birlikte iş birliği yapan Güngören Klima Servisi hizmete girmiştir. Siz cihaz almaya karar verdiğinizde Güngören Klima Servisleri işinin sorumluluğunu bilen başarılı bir keşif ekibi gönderir. Evinizde en ince ayrıntılara kadar hummalı bir çalışma başlatılır. Odanızın büyüklüğü, bulunduğunuz evin kaçıncı katta oluşu, güneş görüp görmemesi, hava sirkülâsyonu gibi pek çok ince detay gözden geçirildikten sonra bir karara varılarak, gitmiş olduğunuz klima mağazası bilgilendirilir.

Tabi siz cihazınızı aldıktan sonra artık tüm bakım, onarım ve danışma hizmetlerini mağaza değil, aksine servis firması üstlenmiş oluyor. Uzun yıllar her türlü sorun ve taleplerinize en iyi şekilde karşılık verebilecek bir klima servisi tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Güngören Klima Servisi 0539 295 63 87