<
shape

Fatih Klima Servisi ,Bakımı , Klima Montajı, Demontaj, Klima Bakımı


Klimalar evlerin belki de en gerekli cihazlarıdır. Doğru şekilde monte edilmiş bir klima üstün başarı sağlayacağı gibi elektrik tasarrufu da sağlar. Doğru montajın başrolünde tabi ki keşif ekipleri vardır. Klima satın almaya gittiğiniz mağazalar evlerinize öncelikle bir keşif ekibi gönderir. Bu ekipler evinizin bulunduğu kat durumuna kadar her türlü ayrıntıyı not alırlar. Klima deyip geçmeyin çünkü çatı altında olan evler için farklı, orta katlarda olan evler için farklı hatta alt katında iş yeri olan evler için bile farklı güçlerde klima tavsiye edilir.

Çatı katındaki bir ev için gerekli olan klima orta katlardaki bir daireye monte edilirse çok ta büyük bir randıman sağlamayabilir. Kurulacak olan odanın tespiti de ev sakinleri ile birlikte yapılır. Odanın oturma alanının belirlenmesi için bu süreç çok önemlidir. Tespit edilen oturma alanından sonra, montaj yapılacak duvar belirlenir. Montajlama sırasında klimalar hiçbir şekilde kolon veya kirişlere takılmaz. İç ünite için keşif sona erdikten hemen sonra, sıra dış ünite için keşif aşamasında gelir. Fatih klima servisleri montaj işini başarıyla gerçekleştirmektedir. Fatih Klima Servisi, Klimaciyiz.com servisinin elde ettiği deneyimlerle yola çıkarak müşterilerinin güven ve beğenisini kısa sürede kazanmayı başarmıştır. Monte, bakım ve onarım süreçlerinde müşteri memnuniyetini önemseyerek en hızlı ve en kaliteli çalışma performansını deneyimli teknikerleriyle birlikte gerçekleştirir.

Bakım ve onarım durumlarında da keşif imkânı sunmaktadır. Söz konusu klima olunca servis firması oldukça önemlidir. Yetki sertifikası olmayan ve herhangi bir deneyime sahip olmayan personellere sahip klima servisleri sizi hüsrana uğratabilir. Bu sebeple yapmanız gereken en doğru seçim, sertifika sahibi bir Fatih klima servisi ile irtibat kurmanızdır. Cihazınızın her iki ünitesi de doğru monte ve bakım aşamalarından geçirildikten sonra randıman alabilirsiniz ve elektrik tasarrufu elde edebilirsiniz. Evlerinizin ayrılmaz bir parçası olan klimalarınızdan doğru performans alabilmeniz için her aşamada Fatih Klima Servisini tercih edin. Böylece ekstra sorunlarla karşılaşmamış olursunuz ve gönül rahatlığıyla cihazınızı kullanırsınız.

Fatih Klima Servisi 0539 295 63 87