<
shape

Beyoğlu Klima Servisi ,Bakımı , Klima Montajı, Demontaj, Klima Bakımı


Evlerin vazgeçilmezi olan klimalar daha iyi randıman sağlanabilmesi için en doğru yerde ve doğru şekilde monte edilmelidir. Sertifika sahibi firmaların dışındaki firmalara montaj, bakım ve onarım aşamaları asla teslim edilmemelidir. Aksi takdirde hesapta olmayan problemlerle karşılaşabilirsiniz. Montaj anında klimanın dışarıda kalan bölümü ile içerdeki bölüm arasında çok büyük bir mesafe olmamalıdır.

Her iki parça arasında görev yapacak olan boruların uzunluğu dikkate alınarak, en kaliteli boru markalarının tercih edilmesi gerekmektedir. Beyoğlu klima servisi bu tür ince ve müşterinin gözünden kaçan detaylara oldukça önem vermektedir. Aynı zamanda montaj anında da aynı hassasiyeti göstermektedir. Klimaların marka ve modellerine göre iki bölüm arasındaki boru mesafesi değişebilir. Fakat bu tür bilgilere sahip firmaların montajında zaten firma yetkililerimiz sizi bilgilendirirler.

Dış parçanın montajı biraz meşakkatli bir aşamadır. Bu yüzden oldukça dikkatli olunmalıdır. Cihazınız ortalama 70 kg ağırlığında ise alt destekleyicilerin taşıyacağı ağırlık minimum 130 kg olmalıdır. Altı muhafaza altına alındığı gibi üst bölümü de muhafaza altına alınmalıdır. Çünkü alt kısımda kırılma olmasa dahi, her hangi bir sallantıda devrilme ihtimali yüksek olur. Bunun yanı sıra klimanızın evin içine monte edilen bölümü ise doğru bir yere asılmalıdır. Odanın havasını temizleyebilecek, ısısını düzenleyebilecek bir konumda olması çok önemlidir. Böylece daha iyi randıman sağlamış olur. Ortalama yüksekliği bile iyi ayarlanmalıdır. Ayrıca içerde de sağlam bir şekilde monte edilmelidir. Sürekli olarak çalışan bir cihaz olduğundan devamlı bir titreşim halindedir. Olası sarsıntılarda montesi kalitesiz klimaların düşmesi gibi tehlikeleri de beraberinde doğurabilir.

Sertifika sahibi Beyoğlu Klima Servisi, tüm klima monte işlemlerini, bakım ve onarım işlemlerini de başarıyla gerçekleştirmektedir. Deneyimli teknikerler sayesinde cihazınızın güven altına alınır ve sürekli olarak ilk alındığı günün randımanı sağlanır. Sürekli hava sirkülâsyonunu başarıyla gerçekleştirebilen cihazlar müşterisini de memnun eder. Fakat bu başarının sürekli elde edilebilmesi için de bakımların düzenli yapılması gerekir. Beyoğlu klima servisleri her türlü klima sorununuzda ihtiyaçlarınıza çözüm getirmektedir. Klimaciyiz.com olarak müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız.

Beyoğlu Klima Servisi 0539 295 63 87