• Klima Çalışmıyor

Klimaya enerji gelip gelmediğine bakın, sigortasını kontrol edin. Uzaktan kumandanın çalıştığını kontrol edin. Acil durum anahtarını kullanarak test konumunda çalışıp çalışmadığına bakın.

  • Klima Yeterince Soğulmuyor

Hava filtresinin temiz olduğunu kontrol edin. 15 gün de bir temizlemeniz önerilir. Hava girişi veya çıkışının önünün kapalı olmadığını kontrol edin. bir engel var İse kaldırın. Odada açık kapı ve pencere olmamasına dikkat edin, var ise kapatın. Soğutma esnasında camdan direkt güneş ışığı giriyorsa perdenizi kapatın. Soğutma esnasında odada fazla sayıda kişi veya ısı kaynağı varsa bu da etkili olabilir.

  • Klima Sesli Çalışıyor

Çalışma esnasında hava üfleme sesi çok İse hava filtrenizi temizlemeniz gereklidir. Filtrenin aşın kirli olması halinde bu ses meydana çıkar.

  • Uzaktan Kumanda Çalışmıyor

İlk Önce fişin prizde olduğu kontrol edilmeli Kumandanın üzerindeki kilitleme (lock) basılı olmadığını kontrol edin. Kumandanın içinde pil olduğunu kontrol edin. Pillerin dolu olmasına dikkat edin değilse yenisi ile değiştirin.

  • Klimanın Zaman Ayarı Çalışmıyor

Ayar yapıldıktan sonra elektrik kesintisi olmadığını kontrol edin. Fişin takılı olduğunu kontrol edin. Elektrik kesintisi olmadığını kontrol edin. Kumandanın içinde pil olduğunu kontrol edin. Sigortanın atmamış olduğunu kontrol edin. Saat ayarının doğru olduğuna bakın, Pm akşam saatini. Am sabah saatlerini ifade eder.

%100 Müşteri Memnuniyetini Hedefleyen Çıkar amacı Gütmeden ihtiyaçlarınızı karşılar.

Klima Arıza 0539 295 63 87

Klima Servisi Çağır