Esenyurt Klima Servisi

Esenyurt Klima Servisi ,Bakımı , Klima Montajı, Demontaj, Klima Bakımı

 

Klimaciyiz.com klima servisinin elde ettiği yılların deneyimi sayesinde kurulan Esenyurt Klima Servisi, bakım, onarım ve montaj aşamalarını başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Montaj gereksinimi zamanında evlere keşif için ekipler gönderilir. Keşif aşaması klimaların en önemli başlangıç gereksinimlerinden biridir. Gelen ekipler yeterli beceri ve deneyime sahip değilseler kurulum yanlış yapılır. Yanlış yapılan kurulum ise size başarılı bir randıman sunmaz. Bu sebeple, keşif ekibi, taşıyacağı suyu, elektriği ve gelecek olan gazın gelişini doğru hesapladıktan sonra montaja karar vermelidir. Ayrıca kurulacak olan odanın kaçıncı kat oluşu, güneş görüp görmediği, alt katında zemin mi yoksa iş yeri mi olduğunu da dikkate almalıdır. Bu dikkate alınan incelemenin nedeni ise odadaki ısı kaybını hesaplayıp doğru bir klima motoru seçimini sağlar.

Ev sahipleriyle ortak bir karara varılarak oturma alanlarına göre klima montajı için duvar belirlenir. Kesinlikle kolon ve kirişlere klimalar asılmaz, monte edilen duvarın ise güçlü olması gerekmektedir. Daha sonra dışarıya doğru dış üniteye gidecek boru, kablo ve izolasyonun geçeceği şekilde bir delik açılır. Dış ünitenin de mümkün olduğunca güneş almayan veya daha az güneş alan bir yere monte edilmesine özen gösterilir. Riskli bir alana monte edilmez, düşmeyecek bir kalitede yerleştirilir. Suyu, gazı verildikten sonra da çalıştırılır. Montaj aşaması ve keşif kesinlikle Esenyurt klima servisleri deneyimli personelleri tarafından gerçekleştirilmelidir. Böyle olması randımanın artmasını sağlayacağı gibi tasarruf sağlaması ve çevreci olmasına da destek olur. Klima çalıştırıldığında gerekli tüm sistemler için ev halkı bilgilendirilir. Sıcak havalarda klimanın fanı tavana doğru verilmelidir. Soğuk havalarda ise klimanın üflemesi yere gelecek şekilde ayarlanır.

Ne olursa olsun kesinlikle üfleme insan yüzüne gelecek şekilde ayarlanmamalıdır. Esenyurt Klima Servisi deneyimli personeller işi gereği her türlü kullanım sistemini tüm aile ferdine dikkatlice anlatır. Gerekli bakım tarihlerini de belirler. Esenyurt Klima Servisi, üstlendiği bu meşakkatli görevi yılların deneyimi sayesinde en iyi şekilde yerine getirmektedir. Cihazınız hakkında her konuda danışabilir, aklınızdaki sorulara en net cevabı alabilirsiniz.

Esenyurt Klima Servisi 0539 295 63 87

Klima Servisi Çağır