Küçükçekmece Klima Servisi

Uzman Kadromuz ile haftanın 7 günü Küçükçekmece ve tüm istanbul geneline kesintisiz klima bakım, montaj, arıza servisi olarak hizmet vermekteyiz. Küçükçekmece Klima Servisi olarak Yapılan tüm işçilik ve değişen parçalar 1 yıl ve  garantimiz altındadır.

Küçük Çekmece Klima Servisi 0539 295 63 87

Küçükçekmece Klima Bakımı

Bakım işlemine başlamadan önce klima iç ünitesinin kasası öncelikle sökülür klima, nın kasası söküldükten sonra özel kimyasal ilaçla iç üniteye püskürtme yapılır, İç ünitenin kasası ve filtleleri banyoda veya uygun bir yerde ilaçlanıp temizlenir, ardından klima’nın dış ünitesine de bakım ilacı püskürtülür.

Küçükçekmece Klima Montajı

Küçükçekmece Demontaj

Küçükçekmece, İstanbul’un batısında aynı adlı gölün çevresinde kurulmuş bir ilçedir. 1987 yılında, ikisi köy (Kayabaşı ve Şamlar), 25’si mahalle olmak üzere toplam 27 yerleşim yeri Bakırköy ilçesinden ayrılarak kurulmuştur. Bugünkü sınırlarına, 1992’de Avcılar’ın, 2009’da Başakşehir’in ilçe olmasıyla kavuşmuştur. 2009 itibarıyla 21 mahalleden oluşmaktadır.

Küçükçekmece adının kaynağı konusunda, tarihçiler arasında değişik görüşler mevcuttur. Hakkı Raif Ayyıldız bir yazısında; bölgenin Küçükçekmece adını almasını şöyle anlatmaktadır:

Küçük Çekmece Klima Servisi 0539 295 63 87

Klima Servisi Çağır