Beşiktaş Klima Servisi

Bağcılar Klima Servisi İstanbul Avrupa ve Anadolu yakalarına servis hizmeti veren geniş müşteri portföyüne sahip bir firmadır.Biz İstanbulda’da hizmet veren Klima servisi olarak İstanbulda gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız.İstanbul avrupa yakasında konumlandırılmış olan tam donanımlı araçlarımız, 7gün -24 hizmet veren çağrı merkezinden aldığı bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizlere ulaşmaktadır.

Klima Servisi ve Klima Montajı hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız.Bağcılar Klima Servisiolarak amacımız bizlere ulaşan müşterilerimize en hızlı hizmeti verebilmek.

Montaj Arıza Tamir  teknik hizmetleri sunmaktadır.Klimanızın bakımını yaparak sağlığınızı koruyabilirsiniz. Bakımı yapılmayan cihazlar sizlere tehlikeli hale gelmektedir. Yılda en az 2 defa bakımını yaptırarak ömrünü uzatabilir, daha sağlıklı hale getirebilirsiniz.

Profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uygun yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızın bakımını yapıyoruz. Bakım için yetkili servisimiz, uzman kadromuz, çağrı merkezimizle bir telefon kadar yakınız.

Markası ne olursa olsun satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz

Beşiktaş Klima Montajı ,Beşiktaş Klima Bakımı

Beşiktaş Klima Servisi 0539 295 63 87

Klima Servisi Çağır